Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef T0289 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef T0289 5-3/4 Inch Shaft Stirrer Stainless Steel Commercial Stirring Tool
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | T0289 |
| Manufacturer Part # | T0289 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef T0289 Stirrer Shaft, 5-3/4" Long, Turbochef
