Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints T-METER LENS COVER 2 Inch OEM Cover Lens For 81138
| Manufacturer | FWE |
|---|---|
| Model Number | T-METER LENS COVER |
| Manufacturer Part # | T-METER LENS COVER |
| Height | 0.2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
FWE T-METER LENS COVER Cover Lens For 81138