- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star SY9-70701-19-2 Knob 1.9 Inch Red D Stem Left
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SY9-70701-19-2 |
| Manufacturer Part # | SY9-70701-19-2 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SY9-70701-19-2 Knob 100 450f Red D Stem Left
