RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SY9-70701-10-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SY9-70701-10-2 Knob Electric Red Off Low Med High
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SY9-70701-10-2 |
| Manufacturer Part # | SY9-70701-10-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SY9-70701-10-2 Knob Red Off Low Med High 208/240 Volt 3 Hea