RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang strip warmers.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SY9-31601-07-1 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SY9-31601-07-1 1.65 Inch Red Signal Light with Tinnerman Clip
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SY9-31601-07-1 |
| Manufacturer Part # | SY9-31601-07-1 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SY9-31601-07-1 Red Signal Light 28v 1.2w Flat Top For 5/16" Hole, With Tinnerman Clip Wire Leads, Star Lang Griddle 224s-nat 224t 236s-lp 236s-nat, 236sc-nat 236schg-nat 236she-nat 236shg-nat 236t 248t, Clcn36r-h-s Clr36r-g-s Clr36r-gb-s Clr36r-h-s, Oven Ecco-ap Ecco-c Ecco-pp Ecco-pt Ecco-sii Ecco-t, Eccop-ap Eccops-c Eccops-u Ehs-ap Eqs-ap Gcco-ap, Gcco-sii Gcco-t Gcod-s-lp/nat Gcof-s-lp/nat, Gcof-ssd-nat R30c-ap R30c-pt Rtc36a-480vm Rtc36b-440vm, Rtc36e-240vm Usn-5, Fryer C-28 F-28
