Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints SW75 3/4 Inch Gas Swivel Connector with Stainless Steel Build
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | SW75 |
| Manufacturer Part # | SW75 |
| Height | 2" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne SW75 3/4" Swivel Gas Connecto