RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster SW40SL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster SW40SL 5.6 Inch Drip Tray Pan Stainless Steel for Jav Jr
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | SW40SL |
| Manufacturer Part # | SW40SL |
| Height | 5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster SW40SL Drip Tray Pan Ss New Jav Jr