RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SW-34454 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SW-34454 5.8 Inch Switch Thermal Cut Out for Commercial Ovens
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW-34454 |
| Manufacturer Part # | SW-34454 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW-34454 Switch Thermal Cut Out 2 75c 16k Ar 7e ('07)
