Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam SW-33648 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SW-33648 2.3 Inch Compact Electric Switch Rocker DPST for Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW-33648 |
| Manufacturer Part # | SW-33648 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW-33648 Switch Rocker 125v 30a Dpst
