RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King SVK38828 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King SVK38828 5 Inch Assy Rail Cover OEM for Silver King
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | SVK38828 |
| Manufacturer Part # | SVK38828 |
| Height | 0.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 19.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King SVK38828 Assy Rail Cover Skpz92
