Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Traulsen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Traulsen SVC-60287-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SVC-60287-00 Gasket Door 6 Inch Weather Resistant Rubber
| Fits with Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SVC-60287-00 |
| Manufacturer Part # | SVC-60287-00 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SVC-60287-00 Gasket Door
