Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Traulsen SVC-60005-00 9 Inch Gasket 23 1/4 to 23 1/2 Inch Food Safe
| Fits with Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SVC-60005-00 |
| Manufacturer Part # | SVC-60005-00 |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SVC-60005-00 Gasket 23 1/4"x 23 1/2" 4 Sd