RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SU-26848 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SU-26848 0.8 Inch Gas Ram Stainless Steel Hydraulic Lift
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SU-26848 |
| Manufacturer Part # | SU-26848 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SU-26848 Strut Gas Ram 200n Viele R Ed2 Series
