RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon STS200 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon STS200 26 1/2 Inch Silicone Door Seal for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | STS200 |
| Manufacturer Part # | STS200 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 27" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon STS200 Silicone Door Seal 26 1/2"
