Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart STKLTH1 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart STKLTH1 3/4 Inch Adjustable Component for Part Numbers 22-1097 to 22-1470
| Fits with Manufacturer | FWE |
|---|---|
| Model Number | STKLTH1 |
| Manufacturer Part # | STKLTH1 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
FWE STKLTH1 Strike, Base 3/4" X 1 3/8", Adjustable 13/32" To 23/32", For Part # 22-1097 22-1098 22-1099 22-1100, 22-1456 22-1468 22-1469 22-1470
