RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon STFL120 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon STFL120 8 Inch Stainless Steel Pan with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | STFL120 |
| Manufacturer Part # | STFL120 |
| Height | 4.7" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 4.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon STFL120 Stainless Steel Pan For Elemen
