FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon STFL120-208-3K mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon STFL120-208-3K 14 Inch Stainless Steel Water Pan Assembly
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | STFL120-208-3K |
| Manufacturer Part # | STFL120-208-3K |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 24" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon STFL120-208-3K Water Pan Assembly
