FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon STF420 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon STF420 12 Inch Blower Gas For Ja and Ca Systems
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | STF420 |
| Manufacturer Part # | STF420 |
| Height | 8.85" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 7.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon STF420 Blower For Ja & Ca Gas
