RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon STF320 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon STF320 10 Inch Gas Blower Fan Stainless Steel with Precise Airflow
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | STF320 |
| Manufacturer Part # | STF320 |
| Height | 2.1" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon STF320 Fan For Fc2 Gas 50 Hz ( Blade