RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg STAZ4598 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star STAZ4598 5 1/2 Inch Spring Left Track Assy Rubber Coated Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | STAZ4598 |
| Manufacturer Part # | STAZ4598 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero STAZ4598 Material Steel, Length 5 1/2", 140 Mm, Width 1 1/8", 29 Mm, Coating Rubber Black, Inner Diameter 1/8", 3 Mm, Outer Diameter 1 1/8", 29 Mm
