RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield STAWS-506921 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield STAWS-506921 19 Inch Cast Iron Radiant Charbroiler for Wells Models
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | STAWS-506921 |
| Manufacturer Part # | STAWS-506921 |
| Height | 2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 19" |
| Weight | 12.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero STAWS-506921 Radiant - Charbroiler Cast Iron, , L/w/h 19" X 3-11/16" X 2", , Used On Wells Models, , Hdcb-1230g Hdcb-2430g Hdcb-3630g Hdcb-4830g
