RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer STA6205 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer STA6205 3mm Cotterpin Steel with Secure Fastening for Equipment
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | STA6205 |
| Manufacturer Part # | STA6205 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer STA6205 Cotterpin 3mm Dia
