RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer STA5908 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer STA5908 2.6 Inch Seal Washer 8mm Industrial Food Equipment
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | STA5908 |
| Manufacturer Part # | STA5908 |
| Height | 0.02" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer STA5908 Seal Washer 8mm