RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer STA5247 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer STA5247 Screw for White Speed Adjustment Collar Stainless Steel
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | STA5247 |
| Manufacturer Part # | STA5247 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer STA5247 Screw For White Spd Adj Collar
