RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer STA2030 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer STA2030 1.55 Inch Pulley for Commercial Mixers with Durable Metal Alloy
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | STA2030 |
| Manufacturer Part # | STA2030 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer STA2030 Key 8x7x20mm Planetary Pulley
