Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints STA02F1515001 3.5 Inch Cast Iron Radiant Star to ensure even heating
Item:
#1851904
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | STA02F1515001 |
| Manufacturer Part # | STA02F1515001 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 9.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints STA02F1515001 3.5 Inch Cast Iron Radiant Star to ensure even heating