RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland other white china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland ST40507 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland ST40507 Inch Service Leg and Latch Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | ST40507 |
| Manufacturer Part # | ST40507 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland ST40507 Service Leg/lh Latch Wld T Kdt1