RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ST22193 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ST22193 1/4 Inch Trench Slot Studs Chrome 316 Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ST22193 |
| Manufacturer Part # | ST22193 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ST22193 Studs *ct M6x27mm 1/4 Tu Rnslot Chrome 316 127 17
