RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial broilers.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg ST106 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star ST106 20-1/2 Inch X 5-7/8 Inch Top Grate Cast Iron Broiler Component
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | ST106 |
| Manufacturer Part # | ST106 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 21" |
| Weight | 11.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg ST106 Cast Iron Broiler Top Grate, [ 20-1/2" X 5-7/8" ] [ Material Ci] 6 Cross Bars 7 Ribs, Star Broiler 6015cb 6015cba 6015cbb-lp 6015cbc 6015cbd, 6015cbsb 6015cbz 6015cbz-lp 6024cb 6024cba 6024cbb-lp, 6024cbc 6024cbd 6024cbsb 6024cbz 6024cbz-lp 6036cb, 6036cba 6036cbb-lp 6036cbc 6036cbd 6036cbsb 6036cbz, 6036cbz-lp 6048cba 6048cbb-lp 6048cbc 6048cbd 6048cbz, 6048cbz-lp 6115rcb 6115rcbb 6115rcbb-lp 6115rcbc, 6115rcbd 6115rcbz 6115rcbz-lp 6124rcb 6124rcbb, 6124rcbb-lp 6124rcbc 6124rcbd 6124rcbz 6124rcbz-lp, 6136rcb 6136rcbb 6136rcbb-lp 6136rcbc 6136rcbd, 6136rcbz 6136rcbz-lp 6148rcbb 6148rcbb-lp 6148rcbc, 6148rcbd 6148rcbz 6148rcbz-lp
