Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Everest SS11-00 2.5 Inch Lamp Electric OEM Durable Lighting
Item:
#1470291
Technical details
| Manufacturer | Everest |
|---|---|
| Model Number | SS11-00 |
| Manufacturer Part # | SS11-00 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Everest SS11-00 2.5 Inch Lamp Electric OEM Durable Lighting
$17.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Everest SS11-00 Lamp 125v 25w
