RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke SS-LINER-GAS-2 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke SS-LINER-GAS-2 Stainless Steel Liner For Gas Unit
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | SS-LINER-GAS-2 |
| Manufacturer Part # | SS-LINER-GAS-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 7.8 lbs |
| Weight | 7.8 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke SS-LINER-GAS-2 Ss Liner For Gas Fw Unit
