Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny SRKFD018163 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny SRKFD018163 14 Inch NSF Certified Filter Hose for Foodservice
| Fits with Manufacturer | Sertek Llc |
|---|---|
| Model Number | SRKFD018163 |
| Manufacturer Part # | SRKFD018163 |
| Height | 2" |
| Width | 14" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sertek Llc SRKFD018163 5, Nsf Certified
