Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SRKFD018121 32 Inch Fry Lane Support Steel Commercial Kitchen
Item:
#1144755
Technical details
| Manufacturer | Sertek Llc |
|---|---|
| Model Number | SRKFD018121 |
| Manufacturer Part # | SRKFD018121 |
| Height | 5.5" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SRKFD018121 32 Inch Fry Lane Support Steel Commercial Kitchen
$432.81
Unit price
/
Unavailable
