RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef SR250 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef SR250 10 Inch OEM Mains Lead Supply Electric Corrosion Resistant
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SR250 |
| Manufacturer Part # | SR250 |
| Height | 3.25" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SR250 Mains Lead Supply E2s He 30a B