RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef SR2124 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef SR2124 11 Inch Nema 6-30p Electric Mains Lead Durable Power Cord
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SR2124 |
| Manufacturer Part # | SR2124 |
| Height | 2.85" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 2.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SR2124 X12 Mains Lead Df 30a Nema 6 30p