RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SR-36881 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SR-36881 10 Inch Rack Side Pan Support Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SR-36881 |
| Manufacturer Part # | SR-36881 |
| Height | 3.4" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 23.7" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SR-36881 Rack Side Pan Support Qc 2 40 Touch Stainless Ste
