RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SR-29602 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SR-29602 14 Inch Stainless Steel Side Rack Wire Shelf
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SR-29602 |
| Manufacturer Part # | SR-29602 |
| Height | 1.9" |
| Width | 13.95" |
| Depth | 20.7" |
| Weight | 4.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SR-29602 Side Rack Wire S/s 4.10 Esi10 Shelf
