RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SR-2848 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SR-2848 18 Inch Nickel Chrome Siderack with 50 Tray Capacity
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SR-2848 |
| Manufacturer Part # | SR-2848 |
| Height | 0.01" |
| Width | 18" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SR-2848 Siderack Nickle Chrome 7 50ctus