Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Lang units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lang SQ9-GCCO-257-W1 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SQ9-GCCO-257-W1 6-1/4 Inch Burner Assembly with Mount Bracket
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SQ9-GCCO-257-W1 |
| Manufacturer Part # | SQ9-GCCO-257-W1 |
| Height | 2.75" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 22.88" |
| Weight | 2.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SQ9-GCCO-257-W1 Burner Assembly W/mount Bracket, , Burner Length 22" X 6-1/4" Width Overall Length Including, Mount Bracket 23"., , Fits Lang Models, 236s-nat 236sc-nat 236schg-nat 236shg-nat 236t 248t, 248thg Ecco-c Ecco-lmdr Ecco-pp Ecco-pt Eco-7m Eco-8m, Eco-9m Gcco-pt Gcco-sii Gcco-t Gcod-pt Gcod-pt-nat, Gcod-s-lp Gcod-s-nat Gcof-pp-nat Gcof-pt Gcof-pt-nat, Gcof-ptnatmf/co Gcof-s-lp Gcof-s-nat Gcof-ssd-nat, Gcof-t Gcppof-ppnatfd Rf21sm-a Scr30
