RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon commercial dough mixers and spiral mixers.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon SPTC-354508 commercial dough mixers and spiral mixers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon SPTC-354508 1.7 Inch Seal Industrial-grade Polymer Leak-proof
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | SPTC-354508 |
| Manufacturer Part # | SPTC-354508 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon SPTC-354508 Seal 35x45x8