Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SPR-360-16 20 Inch Drip Pan Stainless Steel for Spr 360
Item:
#1513792
Technical details
| Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | SPR-360-16 |
| Manufacturer Part # | SPR-360-16 |
| Height | 6" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 35" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SPR-360-16 20 Inch Drip Pan Stainless Steel for Spr 360
$300.95
Unit price
/
Unavailable