- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Everest SPCP01-00 0.4 Inch Small Pan Cover Holding Pin Durable Metal
| Manufacturer | Everest |
|---|---|
| Model Number | SPCP01-00 |
| Manufacturer Part # | SPCP01-00 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everest SPCP01-00 Pan Cover Holding Pin (small)
