RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SP9-CR30-260 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SP9-CR30-260 7.6 Inch Grease Drawer Assembly Stainless Steel for Fryers
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SP9-CR30-260 |
| Manufacturer Part # | SP9-CR30-260 |
| Height | 4.75" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SP9-CR30-260 Grease Drawer Assy
