FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang SP9-50401-12 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang SP9-50401-12 38 Inch Range Plate Assembly 1 to 5 Foot Stainless Steel
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | SP9-50401-12 |
| Manufacturer Part # | SP9-50401-12 |
| Height | 22" |
| Width | 38.5" |
| Depth | 62" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang SP9-50401-12 Range Plate Assy 1 X 5'