RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SP35790 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SP35790 4.95 Inch Stainless Steel Spray Housing with USB
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SP35790 |
| Manufacturer Part # | SP35790 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SP35790 Spray Housing With Usb
