FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-Z14638 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells SP2-Z14638 12 Inch Pan with Drain Stainless Steel for Food Prep
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-Z14638 |
| Manufacturer Part # | SP2-Z14638 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-Z14638 Pan With Drain 12" X 20" Edm