RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg SP2-WL0087 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star SP2-WL0087 13 Inch Electric Pan Element Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SP2-WL0087 |
| Manufacturer Part # | SP2-WL0087 |
| Height | 4" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 18" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SP2-WL0087 Pan Elem Assy Ss206t 120 V