RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells casters and legs for cooking holding equipment.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-WL0081 casters and legs for cooking holding equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells SP2-WL0081 12 Inch OEM Limit Assembly for Commercial Ovens and Fryers
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-WL0081 |
| Manufacturer Part # | SP2-WL0081 |
| Height | 4.6" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 3.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-WL0081 Pan/elem/hi Limit Assy
