RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-43527 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells SP2-43527 8 Inch Pot Assembly Stainless Steel 4 Well without Drain
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-43527 |
| Manufacturer Part # | SP2-43527 |
| Height | 8.15" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-43527 Pot Assy Ss 4 W/o Drain