RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield underbar equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield SP2-38523 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield SP2-38523 14 Inch Pan Warmer With Drain Bottom Mount Stainless Steel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-38523 |
| Manufacturer Part # | SP2-38523 |
| Height | 8" |
| Width | 14" |
| Depth | 22" |
| Weight | 10.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-38523 Material Stainless Steel, Length 21 7/8", 556 Mm, Width 13 7/8", 352 Mm, Inner Diameter 3/4", 19 Mm, National Pipe Thread 1/2" Female, Depth 6 5/8", 168 Mm
